Mechanik Rowerowy - Szwajcaria

Dekra Praca Sp. z o.o.

Hägendorf, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
• Montaż i serwis rowerów górskich, miejskich oraz e-rowerów
• Znajomość aktualnych technologii związanych z branżą rowerową
• Naprawa części roweru takich jak np. biegi cyfrowe, hamulce hydrauliczne, hamulce elektromechaniczne i różne silniki napędu
• Serwis generalny rowerów
• Wykonywanie napraw oraz przeglądów gwarancyjnych
• Obsługa i doradztwo dla klientów
• Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:
• Znajomość technicznej mechaniki rowerowej
• Umiejętność napraw biegów cyfrowych, hamulców hydraulicznych, hamulców elektromechanicznych i różnych silników napędu
• Doświadczenie w pracy na stanowisku Mechanika Rowerowego
• Komunikatywna znajomości j. niemieckiego lub angielskiego (B2)
• Terminowość wykonywanych zleceń
• Samodzielność, skrupulatność i obowiązkowość

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pomoc w znalezieniu mieszkania
• Praca w oparciu o umowę o ze wszystkimi składkami
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• Praca w młodym, zgranym zespole

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive