Mechanik przemysłowy - Ślusarz maszynowy 0702

InfoJob

Hamburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

ŚLUSARZ MASZYNOWY – MECHANIK PRZEMYSŁOWY
Niemcy, Hamburg

możliwe ponad 3000€ netto + mieszkanie gratis (przy pierwszej klasie podatkowej)

OBOWIĄZKI

• Pomoc w utrzymaniu i naprawie maszyn
• Praca zgodna z rysunkiem
• Znakowanie, wiercenie, cięcie gwintów
• Obróbka łożysk (wymiana w maszynach)

OFERUJEMY

• Niemiecka umowa o pracę z pełnymi świadczeniami i ubezpieczeniem
• Wynagrodzenie 19€/h brutto + dodatek 40€ za każdy przepracowany tydzień
• Możliwa duża ilość godzin: 200-220
• Nadgodziny (+25%)
• Bezpłatne zakwaterowanie – pokoje dwuosobowe

Wymagania

• Ukończone szkolenie zawodowe, np. mechanik przemysłowy, ślusarz maszynowy
• Doświadczenie przy pracy z łożyskami i ewentualnie w konstrukcji skrzyni biegów
• Praca zespołowa
• Niezawodna i dokładna praca
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie A1/A2 (musisz umieć jakoś się porozumieć)
• Nie odrzucamy również kandydatów z dobrym angielskim
• Zdolność do pracy zgodna z G 26.2 (brak przeciwwskazań do pracy w maskach gazowych, przeciwpyłowych, itp.)

UWAGA! - załączone CV musi zawierać informację o stopniu znajomości języka niemieckiego - w przeciwnym razie nie będzie rozpatrywane.

Prezentacja firmy

KONTRAKTY.EU działa w obszarach: <br/> <br/>1. Międzynarodowe pośrednict... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
nadgodziny +25%
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy