Mechanik pojazdów spalinowych (Norwegia)

Zeitmann

Norwegia, Oslo, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Norwegia, Oslo

Obecnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Obowiązki:
- Bieżące naprawy małych pojazdów spalinowych (np. kosiarki samobieżne, samochody turystyczne, skutery),
- Kontrola i naprawa elementów hydraulicznych,
- Wymiana elementów eksploatacyjnych,
- Sprawdzanie części, wyposażenia itp.

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne jako mechanik
- 3-5 lat doświadczenia jako mechanik,
- Doświadczenie w naprawie pojazdów spalinowych, maszyn, urządzeń,
- Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- Pełną pomoc w organizacji wyjazdu,
- Umowę o pracę na warunkach norweskich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Pracodawca zapewnia zakwaterowanie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.