MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

workconcept service GmbH

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

workconcept service GmbH działa z powodzeniem od połowy 2012 r. jako regionalna agencja pośrednictwa pracy w środkowych Niemczech. Dzięki naszej istniejącej sieci klientów jesteśmy w stanie szybko i łatwo znaleźć pożądane stanowisko pracy.

Dla średniej wielkości firmy w Bad Salzungen poszukujemy mechanika samochodowego lub mechatronika samochodowego.

Zadania:

• Obsługa i konserwacja pojazdów zgodnie z zamówieniem klienta

• Ocena i dokumentacja uszkodzeń

• Niezależna realizacja prac związanych z demontażem, przebudową itp.

Od kandydatów oczekujemy:

• Ukończone wykształcenie jako mechatronik samochodowy lub mechanik samochodowy

• Wskazana znajomość języka niemieckiego pozwalająca na komunikację w miejscu pracy

• Dobra znajomość aktualnej technologii pojazdów i przyrządów diagnostycznych

• Niezależna i sumienna praca

Oferujemy:

• Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę

• Atrakcyjne wynagrodzenie 14 euro/godz. brutto + do 6 euro brutto (dodatek za wydajność)

• Długoterminowa umowa o pracę na warunkach niemieckich

• Zmienna premia do 1000 euro

• Wykwalifikowani i zmotywowani współpracownicy

• Nowoczesne miejsce pracy

• Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy