MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (SAMOCHODY OSOBOWE I DOSTAWCZE)

ANTER S.C.

Paniówki/Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

ANTER Diagnostyka i Serwis Samochodowy jest firmą działającą w branży motoryzacyjnej od ponad 30 lat. Świadczymy usługi z zakresu naprawy i serwisu wszystkich marek samochodów osobowych oraz dostawczych.

Poszukujemy pracowników na stanowisko - Mechanik Pojazdów Samochodowych miejsce: Gliwice - Paniówki.

- Obsługa i naprawa pojazdów samochodowych (Naprawy główne i bieżące różnych typów samochodów)
- Przeprowadzanie samodzielnej diagnostyki aut
- Obsługa urządzeń do diagnostyki komputerowej
- Umiejętność pracy przy podwoziach i sprzętach do diagnostyki hamulców
- dbanie o powierzony sprzęt firmowy – urządzenia, maszyny, narzędzia
- prace porządkowe na swoim stanowisku pracy

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie i umowę na pełny etat
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz bardzo korzystny system premiowy
- umowę o pracę na czas określony, a następnie nieokreślony
- możliwość nadgodzin w tygodniu i w soboty
- możliwość kształcenia i rozwoju zawodowego pod okiem specjalistów
- pracę w profesjonalnym zespole i serwisie o wieloletniej tradycji
- BARDZO WYSOKIE ZAROBKI (WYSOKIE PODSTAWY PLUS PREMIE!)

Wymagania

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- szeroka wiedza z zakresu mechaniki pojazdów
- mile widziane wykształcenie kierunkowe techniczne lub zawodowe
- Umiejętność pracy w zespole
- Dokładne i sumienne wykonywanie powierzonych zadań
- punktualność i odpowiedzialność
- Pasja do motoryzacji
- Prawo jazdy kategorii B
- chęć i motywacja do pracy

Prezentacja firmy

ANTER to dynamicznie rozwijająca się firma, która świadczy usługi na ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne