Mechanik Pojazdów Ciężarowych

Dekra Praca Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• diagnozowanie stanu technicznego pojazdów ciężarowych
• wykonywanie kompleksowych napraw z zakresu mechaniki i elektroniki
• usuwanie usterek i awarii

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku – min 2 lata
• wykształcenie z zakresu mechaniki samochodowej
• znajomość technologii napraw pojazdów ciężarowych marki DAF, MAN, Renault, Volvo, Scania, Iveco
• dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy
• prawo jazdy kat. B
• mile widziana znajomość języka angielskiego
• dobra organizacja pracy
• sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę

Oferujemy:
• stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• zadaniowy tryb pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa + wysokie premie
• możliwość pracy w delegacjach
• zapewniamy samochód służbowy
• możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowego doświadczenia

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive