Mechanik obsługi maszyn (m/k)

Trenkwalder

Nowy Tomyśl, wielkopolskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Tomyśl
Obowiązki:
  • zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez przezbrajanie i uruchamianie maszyn, wykonywanie bieżących napraw i okresowych przeglądów maszyn,
  • podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych w zakresie problemów technicznych i jakościowych,
  • wypełnianie dokumentacji odnośnie napraw i podjętych działań prewencyjnych,
  • wykonywanie prób technologicznych,
  • współpraca z innymi członkami zespołu.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętności techniczne do obsługi maszyn,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • wysoka samodyscyplina i organizacja pracy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w obsłudze maszyn do produkcji tworzyw sztucznych w technologii wtłaczania z rozdmuchem),
  • gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miejsce pracy: Nowy Tomyśl,
  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy