Mechanik obróbki skrawaniem

ERBUD SA

Łódź, łódzkie

ERBUD SA

Od: ERBUD SA
Miejsce pracy: Łódź

ERBUD INDUSTRY CENTRUM

Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki i przemysłu, należąca do Grupy Erbud Industry,

Poszukuje rzetelnych osób na stanowisko: Mechanik obróbki skrawaniem

Opis stanowiska:

  • Regeneracja i obróbka elementów na tokarkach, frezarkach, szlifierkach
  • Produkcja jednostkowa (każdorazowy samodzielny dobór parametrów)

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, karty przedpłacone na święta)

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne w szczególności o kierunku mechanika, mechatronika
  • Predyspozycje do wykonywania prac mechanicznych
  • Mile widziany minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zdolność szybkiego przyswajania nowej wiedzy
  • Odpowiedzialność