Mechanik obróbki skrawaniem / CNC

AlphaConsult KG

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

FIRMA ALPHA CONSALT KG MONACHIUM PILNIE POSZUKUJE DO MIEJSCOWOŚCI PEGNITZ

MECHANIKA OBRÓBKI SKRAWANIEM /TOKARZA CNC

Wymagania:

  • samodzielna obsługa i przygotowywanie urządzeń oraz materiałów do toczenia i frezowania pojedynczych części lub seryjnego toczenia małych elementów
  • kontrolowanie przebiegu pracy urządzeń, usuwanie usterek
  • samodzielne programowanie i nadzór cyklu prostych programów urządzeń CNC
  • przygogtowywanie i wymiana potrzebnych narzędzi i materiałów, a także urządzeń pomiaru i kontroli do pracy na tokarkach/frezarkach CNC
  • usuwanie, szlifowanie i oczyszczanie części po obróbce, końcowa kontrola jakości wykonanych elementów
  • kontrola i serwis urządzeń
  • wiedza w zakresie programowania układów sterowania Siemens i wykorzystania wydajnych narzędzi
  • utrzymanie porządku i dyscyplina w miejscu pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • zawodu mechanika lub technika obróbki skrawaniem
  • doświadczenie w zawodzie
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • znajomości obsługi komputera, w szczególności MS-Office oraz języka niemieckiego na poziomie A2/B1
  • niezawodności i umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze w nowoczesnej firmie branży metalowej
  • zdobycie doświadczenia i poznanie innowatorskich rozwiązań w technice obróbki skrawaniem
  • kontrakt minimum na 1 rok
  • bardzo dobre wynagrodzenie, diety od 35€ netto za każdy dzień pracy
  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

Prezentacja firmy

AlphaConsult KG zostala założona w roku 1982 jako nowoczesna biuro dorad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Automatyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie