Opis stanowiska pracy

Firma norweska poszukuje

Mechanicy motorów BMW, Suzuki, Harley-Davidson i inne

Do pracy w autoryzowanym serwisie w Fredrikstad - Norwegia

Legalna, stała i sprawdzona praca w Norwegii

Rozpoczęcie nawet od zaraz, w nowym serwisie obok stolicy.

Rozpoczecie w przeciagu 2/3 tygodni

Oferujemy:

Możliwość rozwoju umiejętności, podczas organizowanych bezpłatnych szkoleń w serwisie

Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakwaterowanie

Zatrudnienie na norweskich warunkach w sprawdzonym warsztacie

Kompletną pomoc w uzyskaniu pozwolenia na pracę oraz numeru podatkowego

Bezpłatne kursy norweskiego (dla osób nie znających angielskiego).

Wymagania

Wymagamy wykształcenia jako mechanik samochodowy oraz kilkuletniego i aktualnego doświadczenie w autoryzowanych serwisach.

Wiek do 45 lat

Możliwość podjęcia się norweskiego szkolenia językowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV z dokladnym opisem przebiegu doświadczenia zawodowego (od ukończenia szkoły do dzisiaj).

Mile widziane

Dwiadczenie w pracy w autoryzowanych serwisach samochodowych

Doświadczenie w pracy za grancą.

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
6 miesięcy, następnie umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
100PLN - 120PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dostępne
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy