Tintschl Polska Sp. z o.o.
Tintschl (nr 5767) jest godną zaufania firmą pracującą na rynku polsko-niemieckim, oferującą stabilne zatrudnienie w Niemczech na niemieckich warunkach, opiekę polskiego i niemieckiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia oraz pomoc w sprawach formalnych.
Obecnie dla naszych klientów z Niemiec z branży elektrycznej poszukujemy samodzielnych pracowników na stanowisko:

MECHANIK / MONTER MASZYN

Miejsce pracy: Niemcy (Bawaria, Badenia-Wirtembergia)

Obecnie dla naszych klientów z Niemiec z branży budowy maszyn poszukujemy samodzielnych pracowników na stanowisko:

miejsce pracy: Niemcy (Bawaria, Badenia-Wirtembergia)

Zadania:

  • montaż podzespołów maszyn
  • ślusarska obróbka części maszyn

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w zawodzie co najmniej 2 lata
  • wykształcenie co najmniej zawodowe jako mechanik lub ślusarz
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny

Oferujemy:

  • długoterminowe zatrudnienie na umowę o pracę przez niemiecką agencję pracy tymczasowej
  • stawka godzinowa + dieta netto, Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld, dodatki branżowe
  • pomoc w sprawach mieszkaniowych, formalnych i organizacyjnych w j. polskim

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i aktualnych certyfikatów MAG.