Mechanik/ monter maszyn przemysłowych - Praca na projekt (3-4 m-ce)

Progresso Sp. z o.o.

Radomsko, Łódź, Bełchatów, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się, międzynarodowej, firmy z branży usług dla przemysłu, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Praca na Projekt

Mechanik/ monter maszyn przemysłowych/ pomocnik

Miejsce pracy: Łódź, Radomsko, Bełchatów, Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za demontaż maszyn przemysłowych oraz instalację nowych, demontaż podzespołów,montaż nowych komponentów w maszynach i urządzeniach przemysłowych – projekt modernizacyjny.

Wymagania

• Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku mechanika maszyn przemysłowych/ montera,

• Wykształcenie min. średnie techniczne

• Doświadczenie w pracy przy demontażu i montażu maszyn przemysłowych, modernizacji maszyn i urządzeń przemysłowych,

• Znajomość języka angielskiego,

• Bardzo dobra znajomość schematów technicznych,

• Umiejętność samodzielnej organizacji pracy,

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis