Mechanik, monter do naprawy dzwigów ze znajomością j.angielskiego

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy dla swojego klienta w Dordrechcie, renomowanego koncernu zajmującego się wynajmem dźwigów mechanika/ montera do bieżącego serwisu sprzętu.

Praca z dźwigami samojezdnymi, kratowymi, gąsienicowymi.

Oferta wiąże się z koniecznością pracy na wysokości, wyjazdami serwisowymi do klientów na terenie Holandii.

Praca na długi okres czasu!

Stawka: 14,00 euro brutto !!!

Wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego - weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej
• Minimum 2 lata doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku
• Nastawienie na rozwój

Od kandydata oczekuje się samodzielności w podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących modernizacji maszyn przemysłowych.

Na miejscu darmowy transport, opieka polskich koordynatorów, dobre warunki mieszkaniowe.

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji