mechanik-modernizator linii produkcyjnej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Dzierżoniów, dolnośląskie

 Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej na terenie Dzierżoniowa, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 32771
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Dzierżoniów

Zakres obowiązków:

  • przystosowanie maszyn do zmian produkcji
  • naprawa oraz utrzymanie linii produkcyjnej w ruchu
  • kontrola sprawności maszyn i urządzeń

Oczekiwania:
  •  wykształcenie min. średnie (o profilu mechanicznym, elektrycznym)
  • doświadczenie w naprawie maszyn u urządzeń
  • mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kV
  • znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferta:

 współpraca w ramach umowy o pracę

możliwość rozwoju zawodowego

praca w międzynarodowym środowisku

atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od posiadanych kwalifikacji)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)