Mechanik/ Mechatronik samochodowy

Fahrner Network GmbH

okolice Monachium, zagranica

Opis stanowiska pracy

Fahrner Network GmbH została założona w 2007 roku na podłożu spółki Fahrner Logistics Group, która może pochwalić się ponad 80-letnim doświadczeniem w dziedzinie logistyki. Jako dynamiczne i ustrukturyzowane przedsiębiorstwo w obszarze usług personalnych, jesteśmy kompetentnym partnerem kompleksowego doradztwa personalnego i indywidualnych rozwiązań, dostarczamy wykwalifikowanych pracowników tymczasowych i świadczymy profesjonalą obsługę pośrednictwa w obszarze przemysłu, rzemiosła, logistyki i gospodarki. Dzięki naszej współpracy z renomowanymi pracodawcami, oferujemy interesujące możliwości kariery na terenie Niemiec w różnych dziedzinach, m.in. przemysłu/ techniki i handlu.

Fahrner Network GmbH niemiecka agencja pośrednictwa pracy poszukuje aktualnie dla renomowanego Klienta osób do pracy na stanowisko:

Numer referencyjny: KFZM/MON/2016

Branża: Motoryzacja

Miejsce Pracy: okolice Monachium

Obowiązki:

  • Naprawy główne i bieżące różnych typów samochodów
  • Wymiana części eksploatacyjnych
  • Diagnostyka pojazdowa
  • Analiza błędów pamięci (Stawianie diagnozy i usuwanie błędów w elektrycznie i elektronicznnie sterowanych elementach)
  • Konserwacja/ Montaż zamiennych cześci samochodowych
  • Umiejetność pracy przy podwoziach i sprzetach do diagnostyki hamulcow
  • Obsułga klienta

Wymagania:

  • Minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia na stanowisku mechanik/ mechatronik samochodowy
  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie mechanik/ mechatronik samochodowy (zawodowe bądź techniczne)
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego- WARUNEK KONIECZNY
  • Dobre umiejetności obsługi komputera
  • Prawo jazdy, własny samochód
  • Chęć do szybkiego podjęcia pracy na dłuższy okres
  • Serdeczność i ukierunkowanie na potrzeby klienta
  • Pozytywna postawa i przyjemność z kontaktu z klientami,
  • Niezawodność,własna inicjatywa,przyjemność z wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na dłuższy okres czasu na niemieckich warunkach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość ksztalcenia i rozwoju
  • Opiekę i wsparcie koordynatora
  • Zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem numeru referencyjnego w tytule wiadomości (załączając CV w j. niemieckim oraz posiadane uprawnienia) na adres e-mail lub pocztą na poniższy adres:

Stauseestrasse 17

84130 Dingolfing

polenrecruiting@fahrnernetwork.com

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pragniemy zwrócić uwagę, że dokumenty przesłane pocztą nie będą zwracane, lecz zniszczone zgodnie z obecnie obowiązującą polityką prywatności.

Prezentacja firmy

Firma z branży logistycznej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis