Mechanik / mechatronik samochodowy- niemiecka umowa o pracę

Headwaypersonal GmbH

86899 Landsberg am Lech, zagranica

Opis stanowiska pracy

- naprawa i serwis najbardziej znanych marek samochodow
- przeprowadzanie kontroli, przegladow i inspekcji
- geometria, wymiana i serwis opon

OFERUJEMY:

- szanse na staly wyjazd i zamieszkanie w Niemczech BEZPOSREDNIO u pracodawcy bez firmy posredniczacej (umowa z niemieckim pracodawca)
- realne i bardzo szybkie perspektywy wzorstu zarobkowania (pierwsza podwyzka juz po okresie probnym)
- pomoc w zorganizowaniu mieszkania na start
- atrakcyjne wynagorsdzenie na poczatek wg. kwalifikacji od 13,50€ / h plus dodatki

Wymagania

- ukonczone wyksztalcenie zawodowe w obszarze mechanik / mechatronik samochodowy
- chec stalej pracy w branzy samochodwej
- doswiadczenie i zdolnosci manualne
- pracowitosc, umiejetnosc pracy w zespole
- jezyk niemiecki przynajmniej w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)
- chec wyjazdu do Niemiec na stale
- wlasny samochod

Prezentacja firmy

Seit 1997 bedeutet headway Fortschritt. Für SIE. <br/> <br/>Wir sind e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna