Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Mechanik Maszyn

Miejsce pracy: Pabianice

Zadania:

  • utrzymanie ruchu najnowocześniejszego sprzętu, maszyn, robotów i urządzeń produkcyjnych,
  • wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji w zakresie mechaniki,
  • wykonywanie bieżących napraw i usuwanie awarii maszyn,
  • zarządzanie procesem wykorzystywania części zamiennych maszyn i urządzeń,
  • realizacja planów prewencyjnego utrzymania ruchu,
  • zgłaszanie pomysłów na usprawnienia oraz realizacja procesu ciągłego doskonalenia.

Wymagania

  • zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • umiejętności szybkiego i efektywnego rozwiązywanie problemów,
  • otwartości na zdobywanie wiedzy i szybkiego uczenia się,
  • dobrej pracy w zespole,
  • wykształcenie min. zasadniczego zawodowego,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • ogólnej wiedzy z zakresu mechaniki i budowy maszyn,
  • umiejętności posługiwania się rysunkiem technicznym,
  • umiejętności obsługi obrabiarek-mile widziane,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • bezpieczeństwo pracy oparte o najwyższe standardy,
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami,
  • szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów,
  • udział w pracy zespołów projektowych,
  • docenianie i nagrody dla pracowników w ramach: Programu Motywowania, Programu KAIZEN, Współzawodnictwa Polepszeń Jakości (QIC) i Programu Poleceń Pracowniczych,
  • opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • kartę Benefit System.

Numer referencyjny: 10/ES/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.