ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mechanik maszyn

Miejsce pracy: Łódź

Numer ref. MMA/050/ASZ

Zadania:

  • Utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń technicznych znajdujących się w zakładzie
  • Wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń oraz ich bieżąca konserwacja
  • Nadzór nad wyposażeniem i funkcjonowaniem warsztatu mechanicznego
  • Wdrażanie rozwiązań usprawniających prace maszyn
  • Doskonalenie stanowisk pracy pod katem BHP i zwiększania produktywności
  • Aktywne uczestnictwo w programach Lean Manufacturing /stosowanie narzędzi: 5S, Kaizen, Kanban, SMED, TPM, Just-In-Time, Six Sigma i innych

Oferujemy:

  • Atrakcyjną pracę w międzynarodowym koncernie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Dostęp do najnowszej wiedzy oraz korporacyjnych narzędzi i możliwość natychmiastowego wykorzystywania tej wiedzy w praktyce
  • Profesjonalny system szkoleń i możliwość rozwoju

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze lub średnie o profilu technicznym (technik mechanik)
  • Doświadczenie w przemyśle na stanowisku związanym z konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń, min. 2 lata
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Znajomość układów hydrauliki siłowej, pneumatyki
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials