Mechanik maszyn tekstylnych - możliwość przyuczenia

Poland Workforce Sp. z o.o. S.K.A.

Paryż, zagranica

POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Jesteśmy nowoczesną agencją pracy tymczasowej, działającą od 2005 roku na rynku pracy tymczasowej, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8845. Jako liderzy na rynku, wykorzystujemy innowacyjne technologie w usługach dla klientów i kandydatów do pracy. Sprawdź nas!

Od: Poland Workforce Sp. z o.o. S.K.A.
Miejsce pracy: Paryż

Zadania:
- naprawa maszyn i urządzeń tekstylnych
- utrzymanie i monitorowanie pracy maszyn
- diagnozowanie usterek
- serwisowanie i wymiana podzespołów maszyn

Oferujemy:
-polską umowę o pracę (składki odprowadzane od średniej krajowej)
-profesjonalne szkolenie wstępne
-atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie w Euro
-opłacenie i organizację zakwaterowania,
-dodatkowe ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny na czas pracy i pobytu za granicą: Hestia Podróże
-wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
-respektowane prawo do urlopu

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- gotowość do wyjazdu zagranicznego
- odprowadzanie składek zdrowotnych do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni
- znajomość branży tekstylnej ( dodatkowy atut) lub motoryzacyjnej
- silna motywacja do pracy
- znajomość języka francuskiego lub angielskiego