Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

  • obsługę oraz konserwację maszyn i urządzeń produkcyjnych lub obsługa, konserwacja instalacji i urządzeń chłodniczych
  • udział w remontach maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

  • min. wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana wiedza teoretyczna z zakresu chłodnictwa i podstaw praktycznych
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w Guzowie lub Błoniu w zależności od miejsca zamieszkania

Prezentacja firmy

Misja<br/>Działamy i rozwijamy się przekonani, że nasze produkty są nie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie