Mechanik maszyn, ślusarz

Z.P.H.U. Blachmix

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma ZPHU Blachmix poszukuje pracowników na stanowiska: mechanik maszyn, ślusarz / spawacz.. Działamy na rynku od 17 lat, jednym z naszych kluczowych obszarów działalności jest sprzedaż nowych i używanych maszyn do obróbki metalu, zarówno konwencjonalnych jak i CNC. Dodatkowo zajmujemy się obróbką mechaniczną, wykonujemy również remonty kapitalne i częściowe maszyn.
Zapraszamy do składania aplikacji.

Wymagania

Wymagania

- umiejętności czytania rysunku technicznego,
- doświadczenia na podobnym stanowisku min. rok
- gotowości do delegacji krajowych i zagranicznych – kilka razy w roku
celem montażu, uruchomienia maszyn lub serwisu
- utrzymanie ruchu mechanicznego
- uprawnienia suwnicowego mile widziane

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Prezentacja firmy

Firma Blachmix istnieje na rynku od 1998 roku. <br/>Jednym z klu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji