Mechanik Maszyn Przemyslowych

Europeople Limited

Anglia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy mechanika/serwisanta maszyn i urzadzen przemyslowych dla firmy zajmujacej sie wypozyczaniem sprzetu przemyslowego jak:
przyczepy, ladowarki, generatory,wozki widlowe,wywrotki,sprezarki,koparki,ladowarki teleskopowe.Kandydat bedzie odpowiedzialny za serwis, naprawe, montaz sprzetu elektronicznego.
Oferujemy prace dlugoterminowa w pelnym wymiarze godzin.
Atrakcyjne wynagrodzenie
Mozliwosc rozpoczecia pracy od zaraz

Wymagania

Poszukujemy osobe z kilkuletnim doswiadczeniem w serwisie i naprawie sprzetu rolniczego, przemyslowego, osobe ktora pracowala z sinikami diesel.Wymagany jest komunikatywny jez angielski.

Prezentacja firmy

Jestesmy agencja zajmujaca sie rekrutacja Polakow w Wielkiej Brytanii o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne