Mechanik maszyn produkcyjnych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Złotoryja, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Złotoryja

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat- umowa o pracę
  • praca w stacjonarna w systemie 3- zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie: regulaminowe, roczne, dodatki
  • prywatna opieka medyczna
  • częściowe dofinansowanie posiłków
  • możliwość rozwoju zawodowego w postaci dostępu do szkoleń zewnętrznych

Zadania:

  • usuwanie bieżących awariiwykonywanie napraw i remontów
  • dbanie o właściwy stan techniczny wszystkich urządzeń zainstalowanych w firmie
  • prace spawalnicze remontowo- naprawcze na linii produkcyjnej (w przypadku posiadania uprawnień spawalniczych)
  • dbanie o dobry stan powierzonych narzędzi i elektronarzędzi
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej na zajmowanym stanowisku

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (preferowane mechaniczne- budowa maszyn)
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu (min 2 lata) w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w utrzymaniu ruchu linii produkcyjnej
  • praktyczna umiejętność spawania MIG i/lub TIG
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność analizowania uszkodzeń
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • komunikatywność

Numer referencyjny: MMP/01/18/LEG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.