Mechanik maszyn- praca na 1 zmianę, atrakcyjne wynagrodzenie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • Całościowe utrzymanie wynajmowanych maszyn budowlanych i urządzeń,
  • Bieżące naprawy, diagnostyka, konserwacja oraz usuwanie usterek maszyn budowlanych i urządzeń,
  • Wykonywanie okresowych przeglądów,
  • Prowadzenie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • Przygotowywanie zamówień na części zamienne,
  • Współpraca z innymi oddziałami firmy,
  • Docelowo praca w charakterze mobilnym w regionie województwa śląskiego i sąsiednich województw

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (mechanik) lub pokrewne,
  • Doświadczenie w samodzielnej naprawie maszyn budowlanych i/lub rolniczych, i/lub górniczych- 3 lata,
  • Doświadczenie w samodzielnej diagnozie przyczyn awarii sprzętu budowlanego i/lub rolniczego i/lub górniczego,
  • Znajomość hydrauliki siłowej,
  • Umiejętność interpretacji rysunku technicznego,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Aktywne prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia, np. elektryczne, wózki widłowe, praca na wysokości
  • Otwartość na pracę mobilną.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z pracodawcą,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premia,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy,
  • Praca na 1 zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00-16:00,
  • Niezbędne szkolenia wprowadzające do pracy,
  • Dofinansowanie do ferii i wakacji,
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Miłą atmosferę w pracy.

Oferta pracy stałej

Poleć ofertę znajomym. Mamy wiele ciekawych ofert pracy.

Numer referencyjny: BO/03/17/KTW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.