Opis stanowiska pracy

Firma "Lena Serwis"  Sp. z o. o. zatrudni pracowników na stanowisku:

mechanik maszyn pod ziemią

Praca świadczona w oddziałach KGHM Polska Miedź S.A., etap wdrożenia w zakładzie produkcyjnym w Nowym Kościele.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość zagadnień budowy pojazdów

Oferujemy możliwość przyuczenia do pracy na w/w stanowisku.

Prezentacja firmy

Nasza oferta obejmuje m.in. konstrukcje stalowe, sprzęt transport... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie