Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.

Mechanik Maszyn - dział UR

Od: Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 92-518 Łódź

Opis Stanowiska Pracy:

  • Zapewnienie ciągłości pracy powierzonych maszyn oraz linii produkcyjnych ( m.in. zgrzewarki, prasy, wyginarki, piaskarki, piece)
  • Naprawy bieżących awarii i usterek
  • Udział w procesie modyfikowania lub przebudowy i reinstalacji maszyn i urządzeń
  • Działania prewencyjne oraz udział w zaplanowanych przeglądach i konserwacjach
  • Praca na warsztacie, lub wsparcie warsztatu
  • Udział w projektach i inicjatywach usprawniających

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Dedykowane szkolenia zewnętrzne
  • Bogaty pakiet socjalny obejmujący kartę sportową, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • Dofinasowanie do posiłków

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Udokumentowane doświadczenie w służbach Utrzymania Ruchu
  • Znajomość podstaw teoretycznych oraz kilkuletnia praktyka w naprawach układów mechanicznych oraz pneumatyki i hydrauliki siłowej.
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym