Mechanik maszyn CNC

Trenkwalder

Poznań, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
  • utrzymanie w ciągłym ruchu maszyn CNC zgodnie z wymaganiami systemów bezpieczeństwa i jakości,
  • współpraca z szefem utrzymania ruchu w budowaniu efektywnego systemu magazynowania i zamawiania części zamiennych,
  • prowadzenie działań prewencyjnych, w zakresie utrzymania maszyn zgodnie z zaleceniami producentów oraz ich planami prewencyjnymi (w tym również aktywny udział w budowanie systemu działań i planów zapobiegających awariom),
  • naprawy maszyn, w tym elementów mechanicznych oraz asystowanie przy naprawach układów sterowań obrabiarek CNC, obwodów siłowych.

Wymagania:
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
  • praktyczne doświadczenie w naprawach maszyn CNC pod kątem mechanicznym,
  • wykształcenie techniczne - mile widziane wykształcenie inżynierskie,
  • znajomość zagadnień związanych z narzędziami z grupy Lean oraz TPM,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych,
  • mile widziana znajomość obrabiarek CNC (Mazatrol, Fanuc, Siemens).

Oferujemy:
  • stałą pracę (od poniedziałku do piątku), w firmie produkcyjnej zlokalizowanej w Poznaniu,
  • zwrot kosztów biletów PKP dla osób spoza Poznania,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach technicznych oraz projektach uruchomień maszyn (nowoczesnych i konwencjonalnych),
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • zatrudnienie na pełen etat w systemie dwóch zmian (6-14, 14-22) (okazjonalnie praca w soboty 6-14),
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji pod okiem szefa utrzymania ruchu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.