Magna Casting Poland Sp. z o. o.

Mechanik Maszyn CNC

Prezentacja firmy

W firmie Magna przekształcamy pomysły w standardy branży motoryzacyjnej. Przesuwamy granice technologii i innowacji, aby zmieniać pojazdy, karierę i przyszłość mobilności.

Dlaczego pracować dla jednego producenta samochodów, jeśli możesz pracować dla całej branży?

Osiągamy sukces, ponieważ dajemy naszym pracownikom niezależność, dzięki której mogą wprowadzać rzeczywiste zmiany oraz możliwość pochwalenia się własnymi osiągnięciami i uczestniczenia w sukcesie firmy.

Inwestujemy w naszych pracowników i wdrażamy programy rozwoju, by pomóc im zdobywać umiejętności niezbędne do stania się przyszłymi liderami.

Magna ma globalny zasięg, a jej kultura firmowa opiera się na pasji, szybkim działaniu i przedsiębiorczości. Świętujemy osiągnięcia i uważamy, że ciężką pracę należy doceniać.

Cosma International, jednostka operacyjna Magna International, jest jednym z największych światowych dostawców branży motoryzacyjnej w zakresie elementów nadwozia, podwozia oraz rozwiązań inżynieryjnych. Nasza pionierska technologia i kreatywność pozwalają klientom na znalezienie rozwiązań, które wykraczają poza to, co wcześniej sadzono jest możliwe.

Dla naszej dynamicznie rozwijającej się polskiej fabryki Cosma Casting, produkującej średniej oraz dużej wielkości komponenty aluminiowe technologią odlewania wysokociśnieniowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mechanik Maszyn CNC

Główne obowiązki

  • Diagnoza i usuwanie pojawiających się awarii - głównie z zakresu mechaniki, pneumatyki i hydrauliki.
  • Naprawa i modyfikacja elementów mechanicznych wyposażenia – prace warsztatowe.
  • Współpraca z przedstawicielami produkcji w zakresie modyfikacji, napraw i innych interwencji dotyczących sprawności i wydajności maszyn.
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami

Wymagania/kwalifikacje:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe – preferowane Mechanika lub Mechatronika
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze Maszyn CNC
  • Uprawnienia SEP – mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną Opiekę Medyczną
  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie
  • Ubezpieczenie Grupowe
  • Dodatkowe, płatne dni wolne
  • Przyjazną atmosferę pracy jako członek doświadczonego i ambitnego zespołu
  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • Cenimy ludzi kreatywnych, otwartych i chcących wspólnie osiągać sukces
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Dodatkowe informacje