Mechanik Maszyn Budowlanych

P.H.U.B. Piotr Pawlica

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Mechanik maszyn budowlanych

Miejsce pracy: Olsztyn
Zadania:

• Wykonywanie napraw w miejscu prowadzenia prac budowlanych (praca w dużej mierze mobilna) i serwisów maszyn budowlanych (m.in. koparko-ładowarki, walce, koparki gąsienicowe, wozidła Volvo)
• Wykonywanie napraw i serwisów drobnego sprzętu (m.in. zagęszczarki, piły)
• Prace modernizacyjne i konserwacyjne
• Dokonywanie przeglądów technicznych sprzętu

Wymagania:

• Wiedza z zakresu budowy i działania podstawowych urządzeń technicznych (silniki spalinowe, napędy hydrauliczne, przekładanie)
• Doświadczenie w obsłudze i naprawie maszyn budowlanych (min. 3 lata)
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (instrukcje, schematy)
• Prawo jazdy kat B
• Dyspozycyjność

Oferujemy:

• Umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny; po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony
• Atrakcyjne wynagrodzenie 3500-5000 zł brutto, stabilność zatrudnienia

Zapraszam do składania ofert.

Prezentacja firmy

Rodzinna firma z branży budowlanej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive