Mechanik Maszyn Budowlanych i Urządzeń

Boels Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy holenderską firmą z ponad 40-letnim doświadczeniem w sektorze wynajmu maszyn, urządzeń i narzędzi zarówno dla przemysłu, budownictwa, przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Obecni w 11 krajach Europy, jesteśmy liderem branży na rynkach w Holandii, Belgii i w Niemczech. Posiadamy swoje filie także w Luksemburgu, na Słowacji, we Włoszech, w Szwajcarii, Danii, Szwecji, Norwegii oraz Islandii.

Od 2009 jesteśmy obecni w Polsce, gdzie otworzyliśmy swoje oddziały min. w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu oraz w Gliwicach, Jaworznie, w Czeladzi, w Lublinie i w Łomiankach koło Warszawy.

W związku ze wzrostem zapotrzebowania na nasze usługi oraz ogólnym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: MMU/WAW/10/2018

Miejsce pracy: Warszawa

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Oferta pracy jest skierowana do kandydatów nastawionych na długofalową współpracę. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całościowe utrzymanie wynajmowanych maszyn budowlanych i urządzeń. Stanowisko w oddziale firmy w Warszawie, przy ul. Połczyńskiej 114 A.

Zakres obowiązków:

  • Całościowe utrzymanie wynajmowanych maszyn budowlanych i urządzeń,
  • Bieżące naprawy, diagnostyka, konserwacja oraz usuwanie usterek maszyn budowlanych i urządzeń,
  • Wykonywanie okresowych przeglądów,
  • Prowadzenie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • Przygotowywanie zamówień na części zamienne,
  • Współpraca z innymi oddziałami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (mechanik) lub pokrewne,
  • Doświadczenie w naprawie maszyn budowlanych i/lub rolniczych,
  • Znajomość hydrauliki siłowej,
  • Umiejętność interpretacji rysunku technicznego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Dokładność i samodzielność,
  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku,
  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe: dofinansowanie ferii i wakacji, opieka medyczna, korzystne warunki wynajmu maszyn i urządzeń z katalogu firmy, spotkania Wigilijne, urodzinowe upominki, możliwość zaparkowania samochodu pod oddziałem firmy.
  • Pracę w międzynarodowej, finansowo zrównoważonej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Atmosferę opartą na współpracy oraz indywidualne podejście do pracownika.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.