Mechanik maszyn - Brygadzista

PPHU ROMAK

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

PRODUCENT OPAKOWAŃ Z TWORZYW SZTUCZNYCH

do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego na zmianie,
  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Przezbrajanie i regulacja maszyn dla potrzeb produkcji,
  • Aktywny wpływ na poprawę wydajności, jakości i bezpieczeństwa pracy,
  • Usuwanie usterek i awarii oraz bieżące naprawy w zakresie mechaniki,
  • Wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań,
  • Wspieranie współpracowników swoją wiedzą i doświadczeniem.

Czego oczekujemy od kandydatów:

  • Wiedzy z zakresu mechaniki (mile widziane wykształcenie techniczne: mechanika, automatyka, mechatronika),
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym związanym z eksploatacją i naprawą maszyn od 2 do 5 lat
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętności samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek,
  • Inicjatywy i zainteresowania własnym rozwojem zawodowym,
  • Chęci rozwoju i związania się z firmą na dłużej.

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia na umowę o pracę w firmie z wieloletnią tradycją,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • Pracę w systemie trzyzmianowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis