Mechanik Lotniczy B1.1./B2

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, międzynarodowej linii lotniczej, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Mechanik Lotniczy B1.1./B2Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie przeglądów A i C checks
- obsługa liniowa
- wsparcie AOG

Wymagania:
- posiadanie licencji PART-66 w kategorii B1.1 lub B2
- dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (6-miesięczne szkolenie za granicą)
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- pozapłacowy pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
- pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
- cykl szkoleń

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.