Mechanik krosien (maszyn tkackich)

Pran Sp. z o.o.

Belgia, Lokeren, zagranica

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest wiodący europejski producent i dostawca tkanin technicznych.

Firma tworzy i dostarcza tkaniny, włókniny i włókna min. do inżynierii lądowej i wodnej (geo tekstylia) oraz rolnictwa (tekstylia agro).

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Mechanik warsztatów tkackich Sulzer

Do obowiązków kandydata będzie należało samodzielne nastawianie, przestawianie i kontrola maszyn tkackich Sulzer.

Wymagania

Oferujemy:

  • Długi kontrakt z perspektywą na stalą pracę bezpośrednio u klienta
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Opiekę polskojezycznych przedstawicieli

Wymagania:

  • Co najmniej podstawowa wiedza i doświadczenie z maszynami tkackimi Sulzer.
  • Chęc podjęcia pracy na kilka lat
  • Chec nauki języka flamandzkiego

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis