Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie
Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie? Jesteśmy firmą z ponad 130 letnią tradycją!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Mechanik - Konserwator

(Pion Wody/Zakład Centralny/Oddział Utrzymania Ruchu)

Nr ref.: 39/19

Główny zakres obowiązków:

  • konserwowanie maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną w celu zabezpieczenia ich bezawaryjnej pracy.
  • wykonywanie czynności przeglądowych, konserwacyjnych i naprawczych instalacji oraz armatury sieci ciepłowniczej.
  • prace warsztatowe polegające na obróbce metali, skrawaniu, ręcznej obróbce elementów, pracy naprawczej w obiektach technologicznych w tym na czynnych obiektach pływających oraz pompowniach.
  • wykonywanie drobnych, bieżących napraw ślusarskich i hydraulicznych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego (mile widziane techniczne)
  • świadectwa kwalifikacyjnego serii E gr 2.
  • prawa jazdy kategorii B
  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości i głębokości do i powyżej 3 metrów
  • brak przeciwwskazań przy pracy w ciasnych, ciemnych pomieszczeniach

Naszym pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ