ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mechanik/ Konserwator

Miejsce pracy: Nasielsk

Miejsce pracy: Legionowo

Wynagrodzenie od 4000 zł brutto miesięcznie

Numer ref. MEC/057/KKA

Zadania:

  • Bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń
  • Monitorowanie pracy urządzeń, usuwanie awarii oraz usterek
  • Montaż i demontaż maszyn/podzespołów

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowa o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premia)
  • Praca w trybie 3 zmianowym
  • Darmowy dojazd do pracy; trasa: Płońsk- Zakroczym- Nowy Dwór Mazowiecki- Skrzeszew- Legionowo (przystanki również w mniejszych miejscowościach na trasie autobusu)
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki i elektryki
  • Uprawnienia elektryczne do 1kV (SEP)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

Zadzwoń pod numer 606-828-414 lub wyślij CV za pośrednictwem portalu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials