mechanik/konserwator narzędzi

Randstad Polska Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, lidera w swojej branży, poszukujemy dynamicznych kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 39380
Praca stała
Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:
  • utrzymywanie narzędzi na magazynie w odpowiednim stanie technicznym,
  • przygotowywanie kompletu narzędzi zgodnie z zamówieniem z budowy
  • bieżące naprawy mechaniczne
  • dbałość o schludność magazynu oraz aktywne zaangażowanie w jego codzienne funkcjonowanie

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie techniczne lub mechaniczne
  • doświadczenie związane z mechaniką samochodową i/lub w pracy z narzędziami (znajomość narzędzi)
  • zmysł techniczny,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • stabilna praca w międzynarodowej firmie (umowa o pracę)
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjny pakiet benefitów

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)