Mechanik/ Konserwator na produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Legionowo, mazowieckie

Miejsce pracy: Legionowo

Zadania:

  • Bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń
  • Monitorowanie pracy urządzeń, usuwanie awarii oraz usterek
  • Montaż i demontaż maszyn/ podzespołów

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki i elektryki
  • Uprawnienia elektryczne do 1kV (SEP)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa + premia)
  • Pracę w trybie 3-zmianowym
  • Darmowy dojazd do pracy; trasa: Płońsk - Zakroczym - Nowy Dwór Mazowiecki - Skrzeszew - Legionowo
    (przystanki również w mniejszych miejscowościach na trasie autobusu)

Zadzwoń pod numer 606-282-414/ 696-025-488 lub wyślij CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials