Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta-firmy produkcyjnej z terenu Psiego Pola poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik/konserwator maszyn

- Praca w firmie produkcyjnej przy naprawach maszyn, drobnych usterkach

OFERUJEMY:

- zatrudnienie na postawie umowy o prace tymczasową

- wynagrodzenie 2000 zł brutto

- miesięczny okres próbny, a następnie zatrudnienie bezpośrednio przez firmę

- praca w systemie 3 zmianowym

- możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz

Wymagania

WYMAGANIA:

- Doświadczenie na stanowisku mechanika lub konserwatora

- Bardzo mile widziane doświadczenie przy naprawie maszyn

- Wysokie zdolności manualne

- Dobry dojazd w okolice Psiego Pola

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis