MECHANIK / ELEKTRYK

Work Service S.A.

Mława, mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Mława

Zadania:
Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w firmie
Usuwanie problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych – zapewnienie ciągłości produkcji
Serwisowanie, przeglądy i konserwacja urządzeń

Oferujemy:
Pracę w rozwijającej się firmie o mocnej pozycji rynkowej
Stabilne warunki zatrudnienia
Atrakcyjne zarobki
Niezbędne narzędzia pracy

Oczekiwania:

Wykształcenie średnie lub zawodowe kierunkowe,
Praktyczna znajomość elektrotechniki lub mechaniki
Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
Kreatywność, samodzielność w realizacji powierzonych zadań oraz dobra organizacja pracy
Dużym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym
Posiadanie uprawnień elektrycznych SEP, min. 1KV (na stanowisku elektryka)
Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.