Mechanik Elektryk Utrzymania Ruchu

Progresso Sp. z o.o.

Czeladź, śląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy : Czeladź

Obowiązki:

• Bieżące naprawy maszyn oraz urządzeń linii produkcyjnych

• Przeglądy i prace konserwacyjne

• Dbałość o poprawne funkcjonowanie linii produkcyjnej – mechanika, hydraulika i elektryka

• Prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń

Wymagania

• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

• Wykształcenie techniczne

• Praktyczna znajomość maszyn do obróbki skrawaniem

• Umiejętność czytania rysunku technicznego

• Uprawnienia SEP do 1kV

• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

• Pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie

• Możliwość doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem

W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Informujemy, ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis