Mechanik - elektryk taboru kolejowego (Holandia)

Workingo Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Agencja Zatrudnienia nr 11888), dla swojego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą przy montażu w wagonach kolejowych w Holandii

Oferujemy:

•Pracę w oparciu o umowę holenderską

•Długoterminowe zatrudnienie

•Zapewnione i opłacone zakwaterowanie i ubezpieczenie

•Zwrot kosztów przejazdu do pracy (kilometrówka)

•Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności

•Stawka 12,50 - 15,00 euro/h netto (na rękę)

Opis przykładowych prac w zależności od umiejętności:

• Montaż systemów mechanicznych lub elektrycznych w wagonach pociągów zgodnie z przepisami

• Przeprowadzanie kontroli wizualnej i pomiarów mechanicznych lub elektrycznych zgodnie z przepisami

• Układanie kabli, podłączanie i kodowanie elementów oraz paneli elektrycznych

• Usuwanie i montaż komponentów i paneli mechanicznych

• Demontaż całego obecnego systemu informacyjnego (MMI, transmisja, monitoring, wskazanie kierunku/trasy)

• Montaż i podłączanie systemów magazynowania energii: ESS (Energy Storage System) i BMS (Battery Management System)

• Wymiana świetlówek na oświetlenie LED

• Wymiana elementów wnętrza (siedzenia, kosze na śmieci, AED)

• Instalacja podłączeń 230VAC i USB w całym pociągu

• Końcowa odpowiedzialność za uruchomienie systemu

• Uzupełnianie dokumentacji: przepracowane godziny, użyte elementy, wykonane zadania

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe średnie zawodowe/techniczne lub wyższe

• Posiadanie istotnej wiedzy z zakresu mechaniki, elektryki i sprzętu elektronicznego i mechanicznego

• Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako monter-mechanik / elektryk

• Znajomość systemów 400 / 230VAC, 500VDC, 24VDC, Ethernet i systemu CAN-bus

• Umiejętność pracy w oparciu o schematy elektryczne lub mechaniczne, instrukcje montażu i rysunki techniczne

• Znajomość różnych złączy, metod łączenia

• Prawo jazdy kat. B

• Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego – co najmniej komunikatywna

• Posiadanie lub chęć wyrobienia certyfikatu VCA

• Posiadanie numeru Sofi jest dodatkowym atutem

• Własny samochód, ubranie robocze i narzędzia są mile widziane

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (71)715-77-22, 501-346-642 lub 606-150-565 oraz o przesłanie CV poprzez odnośnik w ogłoszeniu lub na adres e-mail wpisując w temacie "Mechanik - pociągi (Holandia)"

Zgodnie z przepisami, każde CV musi zawierać obowiązkową klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
zakwaterowanie, ubezpieczenie, kilometrówka
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive