Mechanik/Elektromechanik

Kronospan

Strzelce Opolskie , opolskie

Kronospan
Silva to firma należąca do grupy Kronospan, światowego lidera w produkcji płyt drewnopochodnych dla meblarstwa i budownictwa. Silva zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Obecnie do jednej z naszych spółek poszukujemy osoby (k/m) na stanowisko:

Od: Kronospan
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Silva Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko Elektromechanik samochodów ciężarowych do lokalizacji w Strzelce Opolskie :

Główne zadania i obowiązki:

  • realizacja zadań związanych z procesem naprawy i obsługi bieżącej pojazdów ciężarowych, naczep oraz maszyn,
  • wykonywanie okresowych przeglądów środków transportu i maszyn zgodnie z określonym zakresem, diagnozowanie usterek z zakresu mechaniki hydrauliki, pneumatyki i elektryki.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • interesujące wynagrodzenie

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe - kierunkowe,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane doświadczenie w naprawie sprzętu ciężkiego,prawo jazdy kat. B.