Agencja Headhunters (Poznań)

Headhunters Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 10079, to zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników.

Dla swojego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- dbanie o poprawne działanie parku maszynowego,

- okresowe przeglądy maszyn,

- interwencyjne naprawy,

- pomoc przy pracach modernizacyjnych.

Mechanik/Elektromechanik

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:

- wykształcenie techniczne,

- uprawnienia elektryczne,

- mile widziany komplet uprawnień energetycznych,

- umiejętność diagnozowania usterek,

- znajomość pneumatyki i elektryki,

- znajomość działania silników klatkowych.

Oferujemy

- praca III zmianowa od poniedziałku do piątku,

- wynagrodzenie godzinowe + premie,

- umowa zlecenie przez okres próbny, później umowa o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem: 61 824 61 11.

W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 61 824 61 11