Opis stanowiska pracy

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie z zakresu napraw i konserwacji wózków widłowych/samochodów/maszyn budowlanych lub innych urządzeń mechanicznych,
  • Wykształcenie; mechanika i budowa maszyn, elektryka, automatyka
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Mile widziane uprawnienia konserwacyjne UDT na wózek widłowy,
  • Posiadanie prawo jazdy w kategorii B,
  • Dbanie o pozytywną i zdrową atmosferę w firmie.

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Satysfakcjonujące zarobki
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie

Prezentacja firmy

Etrans Serwis Sp. z o.o.jest firmą, liczącą się na rynku polskim,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne