mechanik / elektromechanik

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 25079
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  •  wykonywanie fizycznych prac elektromechanicznych (z przewagą mechanicznych) w ramach remontów profilaktycznych, przeglądów i konserwacji urządzeń i instalacji,
  •  doskonalenie techniki zakładowej,
  •  diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń i instalacji.

Oczekiwania:

  •  wykształcenie średnie techniczne,
  • dobra znajomość rysunku technicznego (podstawy konstrukcji maszyn),
  •  doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
  •  znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  •  wysoka kultura techniczna,
  •  dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  •  umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, samodzielność,
  •  umiejętność rozwiązywania problemów, analitycznego myślenia.

Dodatkowym atutem będzie:

  •  posiadanie uprawnienia SEP do 1 kV,
  •  umiejętność spawania i obróbki skrawaniem,
  •  wiedza praktyczna w zakresie prewencyjnego utrzymania ruchu.

Oferta:
  •  pracę w terminie od zaraz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • możliwość długofalowej współpracy.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)