Mechanik / elektromechanik samochodowy

Instalacje LPG Jasiński Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Niezależny Autoserwis działający pod marką: www. autoelektronika-warszawa.pl, poszukuje pracownika na stanowisko

Mechanik/elektromechanik samochodowy

(wynagrodzenie 5.000 PLN uzależnione od wiedzy, umiejętności i zaangażowania):

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Jerozolimskie

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna i kompleksowa naprawa pojazdów samochodowych
  • Obsługa pojazdów w zakresie wszystkich czynności eksploatacyjnych
  • Utrzymanie właściwego stanu stanowiska (w tym: urządzenia i narzędzia)

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu mechaniki/elektromechaniki pojazdowej
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika/elektromechanika
  • Umiejętność obsługi specjalistycznych urządzeń, w tym komputerowych testerów diagnostycznych
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność, sumienność, uczciwość i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub do uzgodnienia
  • Otwartość na podnoszenie wiedzy praktycznej
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Pracę w młodym zespole
  • Przyjemną atmosferę

Prezentacja firmy

Jednen z najlepszych serwisów samochodowych specjalizujący się w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne