Mechanik, elektromechanik samochodowy

F.H. Auto-Parts & Promotion Studio

GLIWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Mechanika, elektromechanika samochodowego bez problemów życiowych, ale z doświadczeniem zatrudnię.
Zatrudnię pracownika w firmie z wieloletnim doświadczeniem, zajmującej się mechaniką samochodową oraz sprzedażą części zamiennych do samochodów osobowych.
Od kandydatów wymagamy przede wszystkim:
- doświadczenia w obsłudze i naprawie samochodów osobowych i dostawczych,
- umiejętności obsługi sprzętu warsztatowego (komputer, klimatyzacja, obsługa opon, itp.),
- umiejętności pracy w grupie,
- umiejętności utrzymania stanowiska pracy i otoczenia w należytym stanie.
- mile widziana podstawowa znajomość układów elektrycznych samochodów ( alternator, rozrusznik )

Prezentacja firmy

Firma działa na rynku od 2000 r. Na początku działalności zajmowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne