mechanik / elektromechanik pojazdów samochodowych

Auto Artmot

Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Serwis samochodowy zatrudni elektromechanika pojazdów samochodowych z doświadczeniem w diagnostyce silników.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku głównie będzie się zajmowała poszukiwaniem oraz naprawę usterek w mechanice, elektryce i układach wtrysku silników samochodów osobowych oraz dostawczych różnych marek. Dorywczo będą zlecane między innymi wymiany rozrządu oraz tzw. naprawy szybkie.

Wymagania

Wymagania :
- wykształcenie techniczne kierunkowe mechanik pojazdów lub pokrewne
- umiejętność diagnozowania niesprawności mechanicznych i elektrycznych silników diesla oraz benzynowych z użyciem diagnoskopów (mile widzianą umiejętność wykorzystania oscyloskopu samochodowego)
- umiejętność samodzielnej pracy oraz biegłego korzystania z różnych źródeł wiedzy takich jak np. dokumentacja techniczna, schematy elektryczne
- kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- sumienność, dokładność, chęć do nauki oraz pasja
- umiejętność dobrej organizacji pracy oraz dbałość o porządek

Oferujemy atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnym i dobrze wyposażonym obiekcie. Zapewniamy sprzęt potrzebny do pracy. Umowa na pełny etat, atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowania.

Osoby chcące aplikować proszone są o przesłanie swojego CV (w temacie wpisując "Praca - elektromechanik")

Więcej szczegółów pod numerem telefonu lub bezpośrednio w firmie.

Informacje o firmie można uzyskać pod adresem:
www.autoartmot.pl

Prezentacja firmy

Firma AUTO ARTMOT działa na rynku od 1992 roku, tak więc w branży motor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne