Mechanik - Elektromechanik Maszyn Szwalniczych

Recman J.S. Tulwin R. Tulwin Sp. j.

Suwałki, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś zainteresowany nowymi wyzwaniami i stabilną pracą dla prestiżowej marki odzieżowej posiadającej sieć salonów w całej Polsce, dołącz do zespołu Recman poszukuje pracownika na stanowisko:

MECHANIK - ELEKTROMECHANIK MASZYN SZWALNICZYCH - MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie bieżących napraw, konserwacji, przeglądów i prac związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń szwalniczych oraz prasowalniczych
  • Informowanie o wszelkich nieprawidłowościach w pracy urządzeń oraz zgłaszanie potrzeb na niezbędne części zmienne i materiały

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie w kierunku mechanika/elektronika/automatyka lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność i elastyczność

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie z ponad 32-letnim doświadczeniem na rynku
  • Zniżki na zakupy w salonach Recman
  • Świadczenia dodatkowe - m.in. pakiet Multisport

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie aplikacji. Do każdej aplikacji bardzo prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Recman Spółka Jawna zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz.1000).

W przypadku braku klauzuli przesłane CV nie będą dalej przetwarzane w procesie rekrutacji: Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Recman Spółka Jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Wojska Polskiego 112E. Dane są przetwarzane dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prezentacja firmy

Recman J.S. Tulwin R. Tulwin Sp.J

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Internet / e-commerce, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis