Mechanik elektromechanik elektryk

Agropasz Maciejczyk Sp.J.

Włoszczowa, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

1. Montaż i serwis systemów obsługi stada w budynkach inwentarskich

2. Diagnostyka, serwis i naprawy ciągników i maszyn rolniczych

Wymagania

Od kandydatów wymagamy min. podstawowej wiedzy na temat budowy i naprawy maszyn i urządzeń, zaangażowania w pracę, dążenia do stałego zwiększania swoich umiejętności/kompetencji, rzetelności, sumienności i punktualności.

Prezentacja firmy

Agropasz Maciejczyk jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK według ustaleń i efektów pracy
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Energetyka